واردات ته لنجی – حمل بار ته لنجی

شرکت بازرگانی نگین تجارت آسیا با چندین سال سابقه ، مجری واردات ته لنجی و حمل بار ته لنجی و ملوانی به بندر گناوه ، بندر ریگ ، بندر دیلم و کلیه بنادر جنوبی کشور می باشد
ادامه مطلب

خدمات ترخیص کالا

شرکت بازرگانی نگین تجارت آسیا با دارا بودن کادر ترخیص و حق العمل کار رسمی مجرب در گمرکات کشور ایران ، امارات و ترکیه می باشد که توانسته است طی سالها فعالیت مستمر در زمینه خدمات ترخیص کالا و مشاوره امور گمرکی به تعدادی از معتبرترین شرکت های تجاری و صنعتی را به عهده بگیرد . این شرکت نهایت تلاش خود را در ارایه بهترین خدمات ترخیص ( زمان ، هزینه ) به مشتریان میکند .
ادامه مطلب

اخذ مجوزهای واردات و صادرات

کلیه کالاهای وارداتی و صادراتی جهت انجام تشریفات گمرکی اعم از واردات و صادرات قطعی یا موقت نسبت به نوع کالا نیاز به اخذ مجوز از سازمانهای ذیربط دارند.
ادامه مطلب

مشاوره بازرگانی -مشاوره امور گمرکی

درست است که تجارت بین الملل یکی از حرفه های داغ و پرسود هزاره جدید است. اما چندان موضوع جدیدی نیست. زیرا که در قرن ۱۷ کشتی های قایقرانی سریع به نام Clippers با خدمه، مخصوص حمل و نقل چای از چین و ادویه جات از هند شرقی به کشورهای اروپایی مختلف بودند و حتی عقب تر از آن در قرن های ۱۴ و ۱۵ میلادی و از زمان مارکو پولو، کاروان های بزرگ محموله های ابریشمی و ادویه جات، وجود داشتند.
ادامه مطلب